Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN3100AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144607
Distribuie
  • 7,72lei
  • Fără TVA:6,38lei
  • 10 sau mai multe 4,37lei
  • 46 sau mai multe 2,15lei
  • 107 sau mai multe 2,04lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (614 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
Alias 60PN3100AA30K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%