Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PI3100AA40J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145201
Distribuie
  • 2,22lei
  • Fără TVA:1,83lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PI3100AA40J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 18x6x12mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%