Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PI31005040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145200
1,93lei
- Fără TVA:1,59lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60PI31005040K |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x6x12mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |