Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G031003F00JF00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144789
Distribuie
  • 1,66lei
  • Fără TVA:1,37lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 5x11x13mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%