Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R66MD3100AA6AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144633
Distribuie
  • 4,70lei
  • Fără TVA:3,88lei
  • 10 sau mai multe 3,27lei
  • 50 sau mai multe 2,42lei
  • 51 sau mai multe 2,09lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (458 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R66
Caracteristici
Alias 66MD3100AA6AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 6x11x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare R66
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%