Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MF3100AA6AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145160
Distribuie
  • 5,09lei
  • Fără TVA:4,20lei
  • 10 sau mai multe 2,55lei
  • 50 sau mai multe 2,27lei
  • 63 sau mai multe 1,57lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2030 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MF3100AA6AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%