Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F031003C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144786
Distribuie
  • 1,25lei
  • Fără TVA:1,04lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%