Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F031002C00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144785
Distribuie
  • 1,07lei
  • Fără TVA:0,88lei
  • 8000 sau mai multe 1,06lei
  • 12000 sau mai multe 1,03lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%