Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F031001E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144666
Distribuie
  • 4,85lei
  • Fără TVA:4,01lei
  • 10 sau mai multe 2,68lei
  • 50 sau mai multe 2,13lei
  • 86 sau mai multe 1,15lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%