Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3100DQ55K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145364
Distribuie
  • 4,44lei
  • Fără TVA:3,67lei
  • 88 sau mai multe 1,13lei
  • 204 sau mai multe 1,07lei
  • 34000 sau mai multe 1,05lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (413 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3100DQ55K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x5x10mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%