Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II31005030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145129
Distribuie
  • 5,29lei
  • Fără TVA:4,37lei
  • 10 sau mai multe 2,91lei
  • 50 sau mai multe 2,41lei
  • 63 sau mai multe 1,58lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (104 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II31005030K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%