Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3100506AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145123
Distribuie
  • 4,37lei
  • Fără TVA:3,62lei
  • 10 sau mai multe 2,25lei
  • 25 sau mai multe 2,07lei
  • 50 sau mai multe 1,94lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1195 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3100506AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%