Condensator poliester, 100µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EW61005000K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145119
-
140,59lei
- Fără TVA:116,19lei
-
- 2 sau mai multe 96,06lei
- 3 sau mai multe 90,88lei
- 504 sau mai multe 87,24lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (147 buc.)
Condensator poliester, 100µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EW61005000K
Capacitate condensator: 100µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60EW61005000K |
| Capacitanţa | 100µF |
| Dimensiuni carcasa | 41.5x20x40mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
