Condensator poliester, 100µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EW61005000K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145119
Distribuie
  • 140,59lei
  • Fără TVA:116,19lei
  • 2 sau mai multe 96,06lei
  • 3 sau mai multe 90,88lei
  • 504 sau mai multe 87,24lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (147 buc.)
Capacitate condensator: 100µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EW61005000K
Capacitanţa 100µF
Dimensiuni carcasa 41.5x20x40mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%