Condensator metalizat PPS, 2.2µF, 40V AC, 63V DC - SMR15225J63B12L16.5CBULK
- Producător Kemet
- Cod produs:T260017
-
58,81lei
- Fără TVA:48,60lei
-
- 3 sau mai multe 37,33lei
- 7 sau mai multe 35,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (21 buc.)
Condensator metalizat PPS, 2.2µF, 40V AC, 63V DC - SMR15225J63B12L16.5CBULK
Tip condensator: metalizat PPS
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...150°C
Serie: SMR
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | F211BM225J063ALG5C |
| Capacitanţa | 2.2µF |
| Categorie climatica | 40/150/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 18x8x15mm |
| Lungime terminale | 16.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 15mm |
| Rezistenţa la impuls | 6V/μs |
| Serie condensatoare | SMR |
| Tip condensator | metalizat PPS |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
