Condensator metalizat PPS, 10nF, 30V AC, 50V DC - SMR5103J50J01L16.5CBULK
- Producător Kemet
- Cod produs:T260024
-
5,90lei
- Fără TVA:4,88lei
-
- 10 sau mai multe 3,15lei
- 53 sau mai multe 2,12lei
- 122 sau mai multe 2,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1308 buc.)
Condensator metalizat PPS, 10nF, 30V AC, 50V DC - SMR5103J50J01L16.5CBULK
Tip condensator: metalizat PPS
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 30V AC, 50V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...150°C
Serie: SMR
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | F211JF103J050ALG5C |
| Capacitanţa | 10nF |
| Categorie climatica | 40/150/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Lungime terminale | 16.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa la impuls | 20V/μs |
| Serie condensatoare | SMR |
| Tip condensator | metalizat PPS |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
