Condensator electrolitic 82µF, 160V DC, 105°C, NICHICON - UCS2C820MHD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T128983
-
3,02lei
- Fără TVA:2,50lei
-
- 2000 sau mai multe 2,82lei
- 3000 sau mai multe 2,71lei
- 5000 sau mai multe 2,60lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator electrolitic 82µF, 160V DC, 105°C, NICHICON - UCS2C820MHD
Capacitate: 82µF
Tensiune de lucru: 160V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UCS
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 82µF |
| Caracteristici condensatoare | curent pulsatoriu ridicat, dimensiuni mici ale carcasei, durată lungă de viaţă, fiabilitate ridicată |
| Curent de lucru max. | 1275mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø12.5x20mm |
| Durata de viaţa | 10000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | UCS |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Clema |
| Toleranţa | ±20% |
