Condensator electrolitic, 220µF, 50V DC, serie UVR, NICHICON - UVR1H221MPD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T203787
-
4,11lei
- Fără TVA:3,40lei
-
- 10 sau mai multe 1,92lei
- 25 sau mai multe 1,76lei
- 50 sau mai multe 1,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2747 buc.)
Condensator electrolitic, 220µF, 50V DC, serie UVR, NICHICON - UVR1H221MPD
Capacitate: 220µF
Tensiune de lucru: 50V DC
Temperatura de lucru: -40...85°C
Toleranta: ±20%
Serie: UVR
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 220µF |
| Curent de lucru max. | 430mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø10x12.5mm |
| Durata de viaţa | 2000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | UVR |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Surub |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |
