Condensator electrolitic 150µF, 400V DC, 105°C, NICHICON - UPH2G151MHD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129234
-
36,82lei
- Fără TVA:30,43lei
-
- 5 sau mai multe 30,36lei
- 25 sau mai multe 26,37lei
- 100 sau mai multe 23,46lei
- Disponibilitate:În Stoc (262 buc.)
Condensator electrolitic 150µF, 400V DC, 105°C, NICHICON - UPH2G151MHD
Capacitate: 150µF
Tensiune de lucru: 400V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UPH
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 150µF |
| Caracteristici condensatoare | dimensiuni mici ale carcasei |
| Curent de lucru max. | 920mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø16x40mm |
| Durata de viaţa | 2000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | UPH |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Surub |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |
