Condensator electrolitic, 100µF, 50V DC, impedanta joasa, SAMWHA - WL1H107M0811MBB
- Producător Samwha
- Cod produs:T222615
-
1,03lei
- Fără TVA:0,85lei
-
- 50 sau mai multe 0,61lei
- 250 sau mai multe 0,40lei
- 570 sau mai multe 0,38lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (13661 buc.)
Condensator electrolitic, 100µF, 50V DC, impedanta joasa, SAMWHA - WL1H107M0811MBB
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 100µF
Tensiune de lucru: 50V DC
Toleranta: ±20%
Serie: {{Serie condensatoare}}
Impedanta: 0.24Ω
Caracteristici
| Capacitanţa | 100µF |
| Dimensiuni carcasa | Ø8x11.5mm |
| Nivel dificultate | Expert |
| Raster terminale | 3.5mm |
| Subtip condensator | cu impedanţă redusă |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±20% |
| Toleranţa inalţime condensator | 1.5mm |
| Viaţa nominala | 3000h |
