Condensator electrolitic, 1000µF, 63V DC, impedanta joasa, NICHICON - UBY1J102MHL
- Producător Nichicon
- Cod produs:T221609
-
16,65lei
- Fără TVA:13,76lei
-
- 500 sau mai multe 16,26lei
- 1000 sau mai multe 15,51lei
- 2500 sau mai multe 14,50lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator electrolitic, 1000µF, 63V DC, impedanta joasa, NICHICON - UBY1J102MHL
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 1000µF
Tensiune de lucru: 63V DC
Toleranta: ±20%
Serie: UBY
Impedanta: 0.1Ω
Caracteristici
| Capacitanţa | 1000µF |
| Curent de lucru max. | 3760mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø16x25mm |
| Durata de viaţa | 3000h |
| Nivel dificultate | Expert |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa ESR | 38mΩ |
| Serie condensatoare | UBY |
| Subtip condensator | cu impedanţă redusă |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±20% |
