Condensator cu polipropilena, 6.8nF, 450V AC, 1.6kV DC - R73TI16804000J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259731
-
8,30lei
- Fără TVA:6,86lei
-
- 10 sau mai multe 4,35lei
- 25 sau mai multe 3,91lei
- 36 sau mai multe 3,13lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (640 buc.)
Condensator cu polipropilena, 6.8nF, 450V AC, 1.6kV DC - R73TI16804000J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 6.8nF
Tensiune de lucru max.: 450V AC, 1.6kV DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R73
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 73TI16804000J |
| Capacitanţa | 6.8nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 18x10x16mm |
| Lungime terminale | 30mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 15mm |
| Rezistenţa la impuls | 34kV/μs |
| Serie condensatoare | R73 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
