Condensator cu polipropilena, 47nF, 400V AC, 1kV DC - R73QN24704030J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259726
-
14,47lei
- Fără TVA:11,96lei
-
- 19 sau mai multe 6,08lei
- 43 sau mai multe 5,74lei
- 2700 sau mai multe 5,68lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (294 buc.)
Condensator cu polipropilena, 47nF, 400V AC, 1kV DC - R73QN24704030J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R73
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 73QN24704030J |
| Capacitanţa | 47nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x10x18.5mm |
| Lungime terminale | 30mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 11kV/μs |
| Serie condensatoare | R73 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
