Condensator cu polipropilena, 470nF, 400V AC, 630V DC - R76PR34704030J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259874
-
25,25lei
- Fără TVA:20,87lei
-
- 10 sau mai multe 17,59lei
- 12 sau mai multe 9,42lei
- 28 sau mai multe 8,91lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (163 buc.)
Condensator cu polipropilena, 470nF, 400V AC, 630V DC - R76PR34704030J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R76
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 76PR34704030J |
| Capacitanţa | 470nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 32x13x22mm |
| Lungime terminale | 30mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 900V/μs |
| Serie condensatoare | R76 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
