Condensator cu polipropilena, 3.9nF, 650V AC, 1600V DC - R76TI139050H4J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259932
-
4,30lei
- Fără TVA:3,56lei
-
- 10 sau mai multe 3,24lei
- 50 sau mai multe 2,38lei
- 65 sau mai multe 1,73lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (69 buc.)
Condensator cu polipropilena, 3.9nF, 650V AC, 1600V DC - R76TI139050H4J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 3.9nF
Tensiune de lucru max.: 650V AC, 1600V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: R76
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 3.9nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 18x4x10mm |
| Lungime terminale | 25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 15mm |
| Rezistenţa la impuls | 6000V/μs |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
