Condensator cu polipropilena, 3.3µF, 160V AC, 250V DC - R75IN43305040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T259749
-
16,93lei
- Fără TVA:14,00lei
-
- 14 sau mai multe 7,97lei
- 33 sau mai multe 7,55lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (181 buc.)
Condensator cu polipropilena, 3.3µF, 160V AC, 250V DC - R75IN43305040K
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R75
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 75IN43305040K |
| Capacitanţa | 3.3µF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x13x22mm |
| Lungime terminale | 25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 125V/μs |
| Serie condensatoare | R75 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±10% |
