Condensator cu polipropilena, 330nF, 400V AC, 630V DC - MKP1J033305I00MSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T259274
-
12,11lei
- Fără TVA:10,01lei
-
- 10 sau mai multe 9,27lei
- 15 sau mai multe 7,59lei
- 35 sau mai multe 7,17lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (464 buc.)
Condensator cu polipropilena, 330nF, 400V AC, 630V DC - MKP1J033305I00MSSD
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: {{Seria producatorului}}
Producator: WIMA
Caracteristici
| Capacitanţa | 330nF |
| Caracteristici condensatoare | coeficient redus de pierdere, valoare redusă a rezistenţei ESR |
| Categorie climatica | 55/100/56 |
| Dimensiuni carcasa | 12x21x26.5mm |
| Dimensiuni terminale | L 6mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 700V/μs |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±20% |
| Utilizare condensatoare | circuite de frecvenţe înalte, sisteme de impulsuri |
