Condensator cu polipropilena, 27nF, 600V AC, 1000V DC - R76QI227050H4J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259907
-
4,66lei
- Fără TVA:3,85lei
-
- 10 sau mai multe 3,42lei
- 25 sau mai multe 2,79lei
- 50 sau mai multe 2,42lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (104 buc.)
Condensator cu polipropilena, 27nF, 600V AC, 1000V DC - R76QI227050H4J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 27nF
Tensiune de lucru max.: 600V AC, 1000V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: R76
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 27nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 18x7.5x13.5mm |
| Lungime terminale | 25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 15mm |
| Rezistenţa la impuls | 3500V/μs |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
