Condensator cu polipropilena, 2,2µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KN422040P0M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286140
Distribuie
  • 13,41lei
  • Fără TVA:11,08lei
  • 10 sau mai multe 9,32lei
  • 22 sau mai multe 4,67lei
  • 50 sau mai multe 4,42lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (560 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46 Miniature
Capacitate: 2,2µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 2,2µF