Condensator cu polipropilena, 2.2µF, 220V AC, 400V DC - R75MR4220AA40K
- Producător Kemet
- Cod produs:T259776
-
20,13lei
- Fără TVA:16,64lei
-
- 10 sau mai multe 15,70lei
- 14 sau mai multe 8,19lei
- 32 sau mai multe 7,75lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1337 buc.)
Condensator cu polipropilena, 2.2µF, 220V AC, 400V DC - R75MR4220AA40K
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R75
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 75MR4220AA40K |
| Capacitanţa | 2.2µF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 32x13x25mm |
| Lungime terminale | 4mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 130V/μs |
| Serie condensatoare | R75 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±10% |
