Condensator cu polipropilena, 2.2µF, 1300V DC - C4AQUBU4220A1YJ
- Producător Kemet
- Cod produs:T258882
-
22,12lei
- Fără TVA:18,29lei
-
- 10 sau mai multe 16,35lei
- 11 sau mai multe 10,16lei
- 26 sau mai multe 9,62lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator cu polipropilena, 2.2µF, 1300V DC - C4AQUBU4220A1YJ
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 1300V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -40...105°C
Serie: C4AQ
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 4AQUBU4220A1YJ |
| Capacitanţa | 2.2µF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Curent de lucru max. | 5A |
| Dimensiuni carcasa | 31.5x28x14mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Rezistenţa ESR | 13.63mΩ |
| Rezistenţa la impuls | 29V/μs |
| Serie condensatoare | C4AQ |
| Subtip condensator | DC-Link |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
| Utilizare condensatoare | de filtrare |
