Condensator cu polipropilena, 1nF, 400V AC, 1kV DC - R75QD1100Z330J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259800
-
6,33lei
- Fără TVA:5,24lei
-
- 10 sau mai multe 3,98lei
- 50 sau mai multe 3,42lei
- 61 sau mai multe 1,83lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator cu polipropilena, 1nF, 400V AC, 1kV DC - R75QD1100Z330J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 1nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R75
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 75QD1100Z330J |
| Capacitanţa | 1nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 10x3x8mm |
| Lungime terminale | 17mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 4kV/μs |
| Serie condensatoare | R75 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
