Condensator cu polipropilena, 18µF, 350V AC, 800V DC, KEMET - R53BY51800000K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286267
Distribuie
  • 51,85lei
  • Fără TVA:42,85lei
  • 3 sau mai multe 44,96lei
  • 6 sau mai multe 42,58lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (27 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: {{Seria producatorului}}
Capacitate: 18µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...125°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 350V AC, 800V DC