Condensator cu polipropilena, 10µF, 250V AC, 400V DC - C4ATFBW5100A3FJ
- Producător Kemet
- Cod produs:T258908
-
83,38lei
- Fără TVA:68,91lei
-
- 2 sau mai multe 75,54lei
- 3 sau mai multe 47,19lei
- 6 sau mai multe 44,65lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator cu polipropilena, 10µF, 250V AC, 400V DC - C4ATFBW5100A3FJ
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: C4AT
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 4ATFBW5100A3FJ |
| Capacitanţa | 10µF |
| Categorie climatica | 40/085/56 |
| Curent de lucru max. | 28A |
| Dimensiuni carcasa | 41.5x40x20mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 37.5x10.2mm |
| Rezistenţa ESR | 2.2mΩ |
| Rezistenţa la impuls | 50V/μs |
| Serie condensatoare | C4AT |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
| Utilizare condensatoare | de filtrare |
