Condensator cu poliester, 0,22µF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC237011224
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T286375
Distribuie
  • 4,10lei
  • Fără TVA:3,39lei
  • 10 sau mai multe 2,40lei
  • 50 sau mai multe 1,74lei
  • 79 sau mai multe 1,25lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (18 buc.)
Tip condensator: cu poliester
Seria: {{Seria producatorului}}
Capacitate: 0,22µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -55...85°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC