Clema dubla de strangere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - ZLR2-4-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103735
-
13,98lei
- Fără TVA:11,55lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (20 buc.)
clema dubla de strangere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 4mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | clemă dublă de strângere cablu |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
