- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178151
0,74lei
- Fără TVA:0,62lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, liniar, nereglabil
Capsula: TO92
Curent iesire: 0.1A
Montare: THT
Tensiune iesire: 12V
Tensiune de lucru: 14.5...27V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Cadere tensiune | 1.7V |