Distribuie
  • 0,74lei
  • Fără TVA:0,62lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, liniar, nereglabil
Capsula: TO92
Curent iesire: 0.1A
Montare: THT
Tensiune iesire: 12V
Tensiune de lucru: 14.5...27V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.7V