- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178150
0,58lei
- Fără TVA:0,48lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, liniar, nereglabil
Capsula: SO8
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 12V
Tensiune de lucru: 14.5...27V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Cadere tensiune | 1.7V |