Distribuie
  • 1,76lei
  • Fără TVA:1,45lei
  • 10 sau mai multe 1,28lei
  • 25 sau mai multe 1,11lei
  • 50 sau mai multe 1,00lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1141 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, liniar, nereglabil
Capsula: SO8
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 12V
Tensiune de lucru: 16...27V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.7V