Distribuie
  • 3,14lei
  • Fără TVA:2,59lei
  • 10 sau mai multe 2,18lei
  • 25 sau mai multe 1,95lei
  • 65 sau mai multe 1,54lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.5A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 12V
Tensiune de lucru: 14.5...27V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 2V
Carcasa DPAK
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj bandă, rolă
Subtip stabilizator de tensiune liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±2%