Distribuie
  • 2,20lei
  • Fără TVA:1,82lei
  • 42 sau mai multe 2,17lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3026 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: TSOT23-5
Curent iesire: 80mA
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 4.3...12V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 0.053V
Carcasa TSOT23-5
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj bandă, rolă
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±2.5%