- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178004
4,06lei
- Fără TVA:3,35lei
- 10 sau mai multe 2,89lei
- 25 sau mai multe 2,60lei
- 70 sau mai multe 1,43lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3773 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: TO92
Curent iesire: 0.1A
Montare: THT
Tensiune iesire: 3.3V
Caracteristici
| Cadere tensiune | 0.35V |
| Carcasa | TO92 |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip stabilizator de tensiune | LDO, liniar, nereglabil |
| Tip produs | Circuit integrat |
| Toleranţa | ±0.5% |