Distribuie
  • 4,06lei
  • Fără TVA:3,35lei
  • 10 sau mai multe 2,89lei
  • 25 sau mai multe 2,60lei
  • 70 sau mai multe 1,43lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3773 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: TO92
Curent iesire: 0.1A
Montare: THT
Tensiune iesire: 3.3V
Caracteristici
Cadere tensiune 0.35V
Carcasa TO92
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj în vrac
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±0.5%