- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178133
4,37lei
- Fără TVA:3,61lei
- 29 sau mai multe 3,45lei
- 67 sau mai multe 3,26lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (16 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: SO8
Curent iesire: 0.8A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 1.35...10V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Cadere tensiune | 1.1V |
| Carcasa | SO8 |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip stabilizator de tensiune | LDO, liniar, nereglabil |
| Tip produs | Circuit integrat |
| Toleranţa | ±1% |