Distribuie
  • 3,55lei
  • Fără TVA:2,94lei
  • 10 sau mai multe 2,49lei
  • 25 sau mai multe 2,21lei
  • 78 sau mai multe 1,28lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3602 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 0...20V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.07V