Distribuie
  • 4,57lei
  • Fără TVA:3,78lei
  • 5 sau mai multe 3,27lei
  • 10 sau mai multe 3,04lei
  • 25 sau mai multe 2,77lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (549 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.8A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 1.35...10V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.1V
Carcasa DPAK
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj bandă, rolă
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±1%