Distribuie
  • 4,44lei
  • Fără TVA:3,67lei
  • 10 sau mai multe 3,26lei
  • 25 sau mai multe 2,84lei
  • 71 sau mai multe 1,40lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1150 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Caracteristici
Cadere tensiune 0.35V
Carcasa DPAK
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj tub
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±1%