- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178009
4,44lei
- Fără TVA:3,67lei
- 10 sau mai multe 3,26lei
- 25 sau mai multe 2,84lei
- 71 sau mai multe 1,40lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1150 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Caracteristici
| Cadere tensiune | 0.35V |
| Carcasa | DPAK |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip stabilizator de tensiune | LDO, liniar, nereglabil |
| Tip produs | Circuit integrat |
| Toleranţa | ±1% |