- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178003
1,49lei
- Fără TVA:1,23lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 1.25...29V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Cadere tensiune | 0.35V |
| Carcasa | DPAK |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip stabilizator de tensiune | LDO, liniar, nereglabil |
| Tip produs | Circuit integrat |
| Toleranţa | ±0.5% |