Circuit integrat, amplificator operaţional, SO8, ON SEMICONDUCTOR - MC33078DR2G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T158921
-
2,48lei
- Fără TVA:2,05lei
-
- 5 sau mai multe 2,04lei
- 10 sau mai multe 1,92lei
- 114 sau mai multe 1,92lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1576 buc.)
Circuit integrat, amplificator operaţional, SO8, ON SEMICONDUCTOR - MC33078DR2G
Tip circuit integrat: amplificator operaţional
Capsula: SO8
Banda transmisie: 16MHz
Numar canale: 2
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Banda transmisie | 16MHz |
| Carcasa | SO8 |
| Domeniu tensiuni de alimentare | 10...36 /± 5...18V DC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Tensiune de decalaj la intrare | 3mV |
| Tip produs | Circuit integrat |
| Voltage supply range | 10...36 /± 5...18V DC |
